Klosz szklany Atena kubek D135 biały
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie stożka w kolorze białym.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 13,5 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Kolor | biały |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,34 kg |
| Motyw | gładki |


by 