Arte lampa sufitowa 2xLED 30W CCT czarna AZ7010
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, takich jak aluminium oraz tworzywo sztuczne, lampa zapewnia trwałość i estetykę na długie lata. Minimalistyczny design w kolorze czarnym sprawia, że świetnie komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi, w tym z nowoczesnymi i industrialnymi.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2x15W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 48 cm x 40 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 3,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, silikon |


by 