Arthur żyrandol 6xE27 złoty granatowy 2095
towar niedostępny
Opis
Klasyczny żyrandol 6 punktowy z abażurami w kolorze granatowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym. Lampa wspaniale prezentuje się w ekskluzywnych, klasycznych i nowoczesnych pomieszczeniach, nadając im stylu i blasku. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 78 cm |
| Wysokość | max. 71 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,55 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | granatowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina, PVC |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 3) |


by 