Artist kinkiet L60,5 LED 9W 4000K IP44 biały ML2046
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności z przeznaczeniem do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 670 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 60,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 