Arysto lampa wisząca 2xE27 czarna jasne drewno 62551
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Elementy drewniane wykończone w kolorze jasnego drewna. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 62 cm x 14 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,25 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, drewno, szkło |


by 