Ascoli lampa wisząca LED 18W 3000K czarna ML1420
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze wykonane z połączenia ceramiki, szkła i metalu w wielokolorowej palecie zapewniają oryginalny wygląd pasujący do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2216 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 62 cm - 162 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | beżowy + biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, ceramika |


by 