Astro lampa wisząca 3-punktowa czarna/biała O2983 W3 CZA + BIA
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 płomienna z metalowymi czarnymi kloszami (od spodu biały połysk). Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Możliwość podłączenia lampy tak aby świeciła jedna żarówka lub dwie lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja domowa w pomieszczeniu jest 2-obwodowa).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 19,5 cm |
| Wysokość | 30 cm - 70 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 19,5 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy + biały połysk |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (1 + 1) |


by 