Ateia plafon 1xLED/21W PLF-53472-3K-WH
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Lampa o podwyższonej klasie szczelności IP44, nadaje się do łazienki jak i do każdego innego pomieszczenia: mieszkania, biura, gabinetu, sklepu, magazynu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 21W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 