Athesa lampa sufitowa (z pilotem) 1xLED/24.5W złota MX3170-1-3GT
towar niedostępny
Opis
Złote lampy z kryształowym dodatkiem czyli połączenie stylu nowoczesnego ze stylem glamour. Lampy posiadają w zestawie pilota którym mozna ustawiać moc świecenia oraz barwę światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24,5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Długość x szerokość | 110 cm x 25 cm |
| Wysokość | 34,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty/mosiężny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |
| Lampa z pilotem | tak |


by 