Atlis lampa stołowa 1xLED/5W złota TB-2821-GD
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa przenośna z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym. Barwa światła 3000-6500K zmienna za pomocą włącznika dotykowego umieszczonego na obudowie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 11 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 