Aura oprawa do zabudowy okrągła 1xGU10 IP65 biała 10572
towar niedostępny
Opis
Oczko podtynkowe okrągłe ruchome białe przeznaczone do łazienki z podwyższoną odpornością na wnikanie pyłu i wilgoci (IP65). Lampy AURA wyposażone są w ruchomy element, umożliwiający precyzyjne ukierunkowanie światła tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 7,5 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Waga | 0,18 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, stal, szkło |


by 