Aureo D29 plafon (z pilotem) RGB 1xLED/18W czarny R64371132
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Pilot w zestawie, wbudowany ściemniacz, płynna zmiana barwy światła, funkcja lampki nocnej, ostatnie wybrane ustawienie światła zostaje zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu. Nie współpracuje z zewnętrznym ściemniaczem. Możliwość zmieniania kolorów RGB (czerwony, zielony, niebieski). Zapewnia nieoślepiające stonowane światło.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pomocą znajdującego się w zestawie pilota |
| Strumień świetlny | 2200 lm |
| Barwa światła LED | 2700K - 6500K + RGB (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 29 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Lampa z pilotem | tak |


by 