Aurum D60 lampa wisząca 1xLED/27W złota PL0116-50
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Elegancki żyrandol idealny do nowoczesnych salonów, nad stoły czy do sypialni, wyróżnia się wytwornym, błyszczącym złotym wykończeniem. Jego równomiernie rozprowadzone światło oraz możliwość ściemniania przy użyciu ściemniacza ściennego zapewniają nie tylko funkcjonalność, ale i niezrównany styl.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 27 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2312 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | max. 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty połysk |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 