Axis kinkiet 2xGU10 IP44 szary 10970
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy w kolorze szarym przysłonięty od spodu przezroczystym pierścieniem ze szkła. Oprawa posiada podwyższoną odporność IP44 na wnikanie wilgoci, idealna do łazienki jak i do innych pomieszczeń. Kolekcja obejmuje dwa warianty – AXIS UP&DOWN, który emituje światło w górę i w dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 9,2 cm x 6,7 cm |
| Wysokość | 15,5 cm |
| Waga | 0,52 kg |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, szkło |


by 