Bajan 70 lampa wisząca 1xE27 złota LE43384
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa w całości wykończona w kolorze złotym mosiężnym szczotkowanym. Idealnie pasuje do loftowych i industrialnych wnętrz. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 70 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 4,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty mosiężny szczotkowany |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 