Ballo lampa wisząca 3-punktowa czarna/orzechowa 33-19745
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z abażurami z tworzywa sztucznego w kolorze orzechowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 54 cm |
| Rozpiętość/średnica | podsufitka 9 cm |
| Wysokość | 125 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 25 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 0,93 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | orzechowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne (PCV) |


by 