Barsum Mix lampa wisząca 3xE14 złota 62423
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z bursztynowymi kloszami w kształcie kul. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 56 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Waga | 2,7 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 