Basic form lampa wisząca 5-punktowa biała MOD321PL-05W1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym matowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 105 cm x 54 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm, 20 cm |
| Waga | 9,2 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 