Bay M LED oprawa zewnętrzna do zabudowy 1-punktowa czarna 8165
towar niedostępny
Opis
Lampa zewnętrzna do zabudowy w elewacjach budynków 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Oprawa doskonale nadaje się do wbudowania w ściany budynków, ogrodzeń, murów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 70 stopni |
| Strumień świetlny | 360 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 13,7 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 6 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Waga | 0,35 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 