Bell lampa wisząca 3xG9 czarna/złota 40729
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli osłoniętymi kloszami drucianymi. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarno-złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 24 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |


by 