Bella lampa sufitowa 5xE14 + LED chrom DRS8007/5A 8C
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED oraz szklanymi kloszami z trzonkiem E14. Innowacyjne rozwiązanie w kategorii oświetlenia. Przyozdobiona zwisającymi kryształkami. Elementy metalowe lampy wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) + E14 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| LEDy w komplecie | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Waga | 4,8 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, kryształki |


by 