Beni D28x28 plafon elewacyjny ścienny LED 27W CCT ciemny popiel
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED z kloszem z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe wykończone w kolorze ciemny popiel. Oprawa może być wykorzystana zarówno na ścianie jak i na suficie. Niedużych rozmiarów plafon idealnie sprawdzi się do doświetlenia tarasów, patio czy miejsc nad drzwiami. Mała forma świetnie nada się do budownictwa jednorodzinnego lub również do podświetlenia balkonów w nowoczesnych apartamentowcach. Plafoniera oferuje możliwość wyboru jednej z trzech barw światła: 2700K, 3000K, 4000K, dzięki czemu można łatwo dostosować oświetlenie do własnych potrzeb. Zmiana barwy światła odbywa się za pomocą przełącznika znajdującego się wewnątrz oprawy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 27 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2590 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 28,5 cm x 28,5 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | ciemny popiel |
| Kolor klosza / abażura | biały mleczny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 