Bergamo lampa wisząca 5xE27 grafitowy/biały MOD613PL-05GR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z materiałowym podwójnym biało-grafitowym abażurem (mniejszy abażur przysłonięty od dołu). Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 56 cm -346 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy + biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 