Beta oprawa podtynkowa do zabudowy ruchoma czarna
towar niedostępny
Opis
Oprawa podtynkowa do zabudowy 1 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Całość wykończona w kolorze czarnym matowym. Średnica otworu montażowego - 7 cm.
Uwaga !!! - Pierścień nie zawiera oprawki na trzonek GU10. Należy ją dokupić osobno - dostępna tutaj lub w produktach powiązanych poniżej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 9,8 cm |
| Wysokość | 3 cm do sufitu (całkowita 5 cm) |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Materiał | aluminium |


by 