Blanka lampa sufitowa 3xE14 chrom 8825/3 8C
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z kloszami przyozdobionymi kryształkami. Elementy metalowe wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 59 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, kryształki |


by 