Bloom lampa wisząca 2-punktowa czarna/brązowa 33664
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym, elementy drewniane (sklejka) w kolorze brązowym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 40 cm x 15 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + brązowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, sklejka, szkło |


by 