Bordeaux D60 plafon 1xLED/60W biały/srebrny 9002-103L
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED wykończony w kolorze biało-srebrnym. Ciekawa i niespotykana forma sprawi, że dzięki niemu nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu. Jasność świecenia oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 60%, 40%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 7100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Waga | 6,2 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały + srebrny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 