Bottega lampa stołowa 2-punktowa złota/czarna MSE010300152
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 2 punktowa z szklanym czarnym kloszem. Podstawa wykonana z metalu w kolorze złotym i czarnym. Bottega doskonale sprawdzi się jako lampka nocna i dekoracja wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Waga | 3 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty + czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal |


by 