Brassy-Bis lampa wisząca 1-punktowa czarna 43401/31/30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Dzięki swoim unikalnym cechom i oryginalnemu wzornictwu lampa wisząca pasuje do wielu wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 31 cm |
| Wysokość | 149 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 19 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 31 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 