Breeze lampa wisząca LED/45W/3000K mosiądz MOD281PL-L45BS3K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze wykonane z przeźroczystego, teksturowanego akrylu. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Lampa nada naszemu wnętrzu wyjątkowego stylu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 45 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Wysokość | 58 cm - 318 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 60 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 