Bronx lampa wisząca 3-punktowa brązowa 108097
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa wykonana z metalu w kolorze brązowym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 68 cm x 4,5 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,42 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 