Bruma lampa wisząca LED/12W chrom MOD397PL-L12CH2.7K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz szklany na dole w kolorze białym ku górze robi się coraz bardziej przeźroczysty. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1500 lm |
| Barwa światła LED | 2700K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 33,5 cm - 323,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 19,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Waga | 1,9 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 