Butero D20 lampa wisząca 1xLED/9W złota PND-34359-M-HBR-AMB
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze szklanym kloszem w środku ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 825 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, akryl, szkło |


by 