Calisto lampa wisząca 3xE27 czarna 5976
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca 3 punktowa z abażurami w kolorze czarnym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | max. 400 cm |
| Wysokość | 210 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,75 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 