Cami D60 plafon 1xLED/48W jasne drewno WM-BP1108-L-W
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Oprawa lampy wykończona w kolorze jasnego drewna. Regulowana temperatura barwowa światła dzięki trzem dostępnym opcjom: 3000K, 4000K i 6500K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 48 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3936 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | jasne drewno |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 