Camino lampa wisząca LED 30W 3000K miedź PND-24038-5A-COPP
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze w formie metalowych tub oraz szklanych, cieniowanych kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze miedzi. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2136 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 54 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | miedź |
| Kolor klosza / abażura | miedź + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 