Capital D60 lampa wisząca 1xGX53 czarna/miedź MLP0948
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem w kształcie stożka w kolorze miedzianym. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 11 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 30 cm - 100 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 23 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | miedziany |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 