Capra oprawa podtynkowa do zabudowy GX53 biała
towar niedostępny
Opis
Oprawa podtynkowa do zabudowy. Całość wykończona w kolorze białym matowym. Średnica otworu montażowego - 9,2 cm. Zdjęcie pokazuje oprawę z żarówką, której brak w zestawie. Należy dokupić osobno
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10,5 cm |
| Wysokość | 0,2 cm do sufitu (całkowita 2,4 cm) |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Materiał | aluminium |


by 