Capri Disc LED lampa wisząca 3-punktowa złota MSE1501100540
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa składa się z 3 głównych szklanych kloszach do których doczepione są pozostałe klosze. Wewnątrz kul umieszczono złote pręty zakończone źródłem światła LED. Źródło światła skierowane jest zarówno do dołu oraz do góry. Dzięki temu tworzy to bardzo przyjemny i elegancki efekt. Elementy metalowe wykonano z aluminium w kolorze złotym i białym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 42 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 273 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 10 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty + biały |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 