Capri LED kinkiet 1-punktowy złoty XCW9148-1
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Kinkiet składa się z kulistego, szklanego klosza. Klosz umieszczony jest na aluminiowym ramieniu w złotym kolorze. Wewnątrz kuli znajduje się źródło światła LED. Snop światła skierowany jest zarówno do dołu oraz do góry. Dzięki temu tworzy to bardzo przyjemny i elegancki efekt.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 14 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 27 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 27 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Waga | 4 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 