Carapari lampa wisząca 1xLED 17W czarna LE44654
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Czarno-biały klosz zapewnia kontrastowy i wyrafinowany wygląd, a złoty element na dole dodaje jej luksusowego akcentu. Możliwość regulacji wysokości. Dzięki prostej, ale efektownej konstrukcji, lampa doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, skandynawskich, industrialnych i glamour wnętrzach. Jest idealnym wyborem do jadalni, salonu, kuchni czy biura.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 17W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 917 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 31 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu biały) |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, metal, akryl |


by 