Cardena lampa wisząca 4-punktowa MDM-4330/4 GD+SG
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkami w kolorze patyny. Możliwość regulacji wysokości. Lampa pasuje do loftowych i industrialnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 71 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + patyna |
| Kolor klosza / abażura | dymny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 