Carimi lampa wisząca 4-punktowa czarna PND-3300-4-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym satynowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 90 cm x 15 cm |
| Wysokość | 94 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 26 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 