Caro lampa wisząca 1xLED/40W chrom ML0362
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Lampa posiada szklany klosz utworzony z pięciu kloszy o różnym kształcie i strukturze w środku z rurką wykonaną z tworzywa sztucznego, która osłania ledy. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 5032 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 17 cm |
| Wysokość | 91,5 cm - 206 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały + dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 