Carote lampa wisząca 16W 3000K miedź PND-24011-3-COPP
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze szklane w kolorze bursztynowym. Wysokość regulowana. Ściemnianie sekwencyjne klawiszem na ścianie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 1002 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | miedź |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 