Caste lampa wisząca 1xLED 10W złota transparentny PND-17760A-BRSS-CL
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Szklany, zaokrąglony klosz wykonany z wysokiej jakości transparentnego szkła otacza złoty, cylindryczny element. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 850 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 26 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, akryl |


by 