Catkin lampa stołowa 1xLED/8W czarna 539101-30
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stołowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 640 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 12,5 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 