Cavado kinkiet zewnętrzny 1-punktowy z czujnikiem ruchu antracyt 211069142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny elewacyjny 1 punktowy z kloszem z tworzywa sztucznego. Oprawa włącza się automatycznie na sygnał z wbudowanego czujnika ruchu. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 23 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Waga | 1,09 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 