Cedro S lampa wisząca 1xE27 beżowy 11664
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z materiałowym abażurem od spodu przysłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze szarym. Lampa zawiera dekoracyjny uchwyt BALLERINA umożliwiający regulację przewodu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 25 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Kolor klosza / abażura | beżowy + biały |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 