Cerezo lampa wisząca 8-punktowa chrom MOD201PL-08N
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 8 punktowa z kloszem utworzonym z ozdobnych szklanych płyt. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 85,5 cm x 26,5 cm |
| Wysokość | 54-154 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 24 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 85,5 cm |
| Waga | 15,1 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, szkło |


by 